• 4 etap leczenia wg ILADS

  Lipiec 24, 2012

   

  Wczoraj byłam na wizycie u Pani dr w Katowicach. Opowiedziałam o swoich przeżyciach związanych z badaniem biorezonansem i wszystkich wątpliwościach dotyczących wyboru właściwej metody leczenia. Powiedziała, że mnie rozumie i współczuje, jednak nie będzie przekonywać do pozostania na abx, bo decyzja należy do mnie i ona każdą uszanuje. Wg niej to normalne, że żeby było lepiej musi być gorzej i będzie jeszcze wiele takich wzlotów i upadków. Nie zaprzeczyła kategorycznie, że organizm jest zakwaszony przez antybiotyki, ale powiedziała, że pacjenci przyjmujący suplementy odczuwają poprawę, więc muszą się wchłaniać, a jeśli chcę zmniejszyć możliwość zakwaszenia, to powinnam wyłączyć z diety mięso.

  To, co Pani dr obecnie zaleca to oczyszczanie organizmu z toksyn, one też powodują ból i utrudniają leczenie. Najlepszymi sposobami na oczyszczanie są:

  • picie przynajmniej 2 l wody dziennie (nie mylić z płynami ogólnie),
  • sauna.
  Stanęło na tym, że dalej leczę się wg ILADS, ale włączam schemat kolagenowy, który zaleca Buhner, żeby oczywiście „naprawić” kolana i uzupełnić kolagen, który zżerają krętki. Więcej o protokole napiszę w osobnym poście, jak już zakupię te wszystkie specyfiki. Nowe abx, to:
  • Tetracyklina 2 x 3 tabl.,
  • Azitrox 1  tabl. co drugi dzień,
  • + Tini i cała reszta suplementów.

13 Responsesso far.

 1. michal pisze:

  witaj sledze twój wątek od początku ja tez choruje „prawdopodobnie” na bolerioze chlamydie pn i rowniez lecze sie tak jak ty u dr beaty w katowicach i tak samo mam wątpliwosci co do leczenia moge wiedziec skąd jestes? moze sie spotkamy i porozmawiamy na zywo i wymienimy doswiadczenia ja jestem z katowic

 2. Aneta pisze:

  Proszę o namiar na Twoją panią doktor jeśli trzeba będzie pojadę i do Katowic z dzieckiem pozdrawiam.

 3. Anna pisze:

  Witam, bardzo prosze o namiary do Pani doktor z Katowic!?

  Pozdrawiam

 4. marzena pisze:

  prosze o namiary do lekarza jestem z zamoscia

 5. jolanta pisze:

  bym tez bardzo poprosiła o kontakt do pani doktor w katowicach tez mam bolerioze

  • Daria pisze:

   Po aktualne namiary do leakrzy proszę zgłosić się do Stowarzyszenia Chorych na Boreliozę poprzez ich stronę: http://www.borelioza.org/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>