Gdybym była bogata…

 

1,5 tygodnia na nowym zestawie leków nie przynosi zauważalnych zmian w stawach kolanowych. Już mnie to powoli zaczyna niepokoić, a raczej irytować. Coraz częściej myślę, że chemioterapeutyka ILADS to za mało i powinno się stosować metody wspomagające. Co robię poza podstawową kuracją? Obecnie nagrzewam kolana lampą podczerwoną i uderzam w stawy suplementami:

 • chrząstka rekina,
 • krzem oceaniczny,
 • kolagen 4Flex.

Skonsultowałam się z doktorem Nemo i czekam na paczkę z olejkami eterycznymi. Dr wspomniał, że przyczyna dolegliwości stawowych może mieć inne podłoże niż borelioza, a mianowicie może wynikać z zakażenia pierwotniakami. Aby to sprawdzić za 2 tygodnie zrobię 3-dniowe pulsy Tinidazolem w dawce zwiększonej dwukrotnie, czyli 2 x 2 tabl. Obecnie mam pulsy 15-dniowe 2 x 1 tabl. Jeśli to pierwotniaki, to na taką ilość Tinidazolu powinny jakoś zareagować.

W stosowaniu innych alternatywnych metod ograniczają mnie finanse. Wiem o rewelacyjnym działaniu apiterapii (jad pszczeli) i ozonoterapii. Najchętniej wypróbowałabym również nano srebro, ale przy obecnych wydatkach na abxy i suplementy niestety mnie na to nie stać. Wypróbuję olejki eteryczne – na szczęście nie są drogie. Poza tym stosuję plastry detoksykujące i zapisałam się na jogę, której praktyka też sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu. Przymierzam się też do regularnego „saunowania”. Jest jeszcze tyle specyfików i metod wspomagających leczenie, że trudno je wszystkie wymienić, a jeszcze trudniej je sobie zafundować.

Gdybym była bogata, mogłabym być już zdrowa. Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale jeśli można za nie kupić zdrowie, to bez nich czuję się beznadziejnie nieszczęśliwa.

Post Tagged with

2 komentarze so far.

 1. doriosimo pisze:

  Nie wiem ile kosztuje nano srebro. Ja znam firme w Polsce o nazwie Invex w Kielcach ktora produkuje monoatomowe srebro w dwoch wersjach.AG 123 oraz AG 124. To drugie jest z krzemem i borem. Ponoc czyni cuda. Wlasnie je zamowilem. Butelka kosztuje 32zl. AG 123 jest tansze. Jesli bedzies zainteresowana moge podac telefon do producenta ktory jest czlowiekiem „o wielkim sercu”.Pozdrawiam

  • Daria pisze:

   Obecnie jestem na etapie rezygnacji z antybiotyków na rzecz ziół. Niestety nie da się testować wszystkiego na raz. Jeśli zioła zawiodą (czego nie biorę pod uwagę ;) ), wówczas zainteresuję się srebrem i zgłoszę do Ciebie. Daj znać jak zauważysz poprawę po tym preparacie. Napisz też jakie objawy ustąpiły – to cenna informacja.

Dodaj komentarz